Kontakt salgsteamet vårt

Vi på Fieldly vil at det skal gå godt med norske bygg- og installasjonsbedrifter. Derfor synes vi det er unødvendig å bruke tid på oppgaver som kan gjøres og håndteres på en mye smartere måte. Vi tror at framtidens byggbedrifter enkelt, raskt og sikkert kan kommunisere og dele dokumenter mellom kontor og felt. Fieldly hjelper deg med dette.

Victor Battisti
Sales Manager
victor@fieldly.com
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
+46 73 - 529 59 46
Mattias Palm Torres
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
+46 70 - 910 10 33
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
+46 76 - 308 87 22
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
+46 73 - 380 80 94
Erik Dickman
Account Executive
erik.dickman@fieldly.com
+46 73 - 626 17 21
Pontus Sterner Johansson
Account Executive
pontus@fieldly.com
Filip Ekdahl
Account Executive
filip@fieldly.com
+46 73 - 849 42 60
Emil Johansson
Sales Development Representative
emil@fieldly.com
+46 73 - 510 91 28
Pontus Johansson
Sales Development Representative
pontus.j@fieldly.com

Besøk oss

Fieldly AB
Nordenskiöldsgatan 24
211 19 Malmö

Trenger du teknisk support?

ProduktPriserLøsningerRessurserOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved