Kontakt salgsteamet vårt

Vi på Fieldly vil at det skal gå godt med norske bygg- og installasjonsbedrifter. Derfor synes vi det er unødvendig å bruke tid på oppgaver som kan gjøres og håndteres på en mye smartere måte. Vi tror at framtidens byggbedrifter enkelt, raskt og sikkert kan kommunisere og dele dokumenter mellom kontor og felt. Fieldly hjelper deg med dette.

Victor Battisti
Senior Account Executive
victor@fieldly.com
+46 73 535 08 55
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
+46 73 529 59 46
Mattias Palm
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
+46 70 910 10 33
Isak Strand
Account Executive
isak@fieldly.com
+46 73 356 55 80
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
+46 76 30 88 722
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
+46 73 38 08 094

Besøk oss

Fieldly AB
Nordenskiöldsgatan 24
211 19 Malmö

Trenger du teknisk support?

ProduktPriserLøsningerRessurserOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved