Om Fieldly

I 2014 tok vi Fieldly ut på markedet. Vi visste at mange bygg- og installasjonsbedrifter jobbet ineffektivt, og at de hadde store mangler i håndteringen av viktige dokumenter og rapporter.

Mye av informasjonen ble skrevet på papir og nådde ikke de riktige personene til riktig tid. Det var på høy tid å gjøre noe med dette. Det var på tide med digital prosjektstyring for smartere byggbedrifter.

Sven Paulin, grunnlegger

Dette er Fieldly

Vi i Fieldly brenner for å skape fremtidens byggebransje. Vi tror at dette krever en rekke ulike perspektiver. Derfor består Team Fieldly av ingeniører, utviklere, markedsførere og selgere som alle deler den samme visjonen: å skape en smartere byggebransje.

Management

Valle Wantzin
CEO
valle@fieldly.com
Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Lars Dahlén
Head of R&D
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com

Sales

Victor Battisti
Senior Account Executive
victor@fieldly.com
+46 73 535 08 55
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
+46 73 529 59 46
Mattias Palm
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
+46 70 910 10 33
Isak Strand
Account Executive
isak@fieldly.com
+46 73 356 55 80
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
+46 76 30 88 722
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
+46 73 38 08 094
Erik Dickman
Account Executive
erik.dickman@fieldly.com
Eric Bäckius
Sales Development Representative
Hampus Sunden
Sales Development Representative
+46 70 - 63 22 644

Customer Success

Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Fredrik Walter
Customer Success Manager
Emma Sällström
Customer Support
+46 42 600 56 50

Marketing

Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Eitvydas Rastutis
Senior Marketing Manager
eitvydas@fieldly.com
Linnéa Ivarsson
Content Marketer
linnea.ivarsson@fieldly.com

Administration

Yasmine Olofsson
Office Manager

Product

Lars Dahlén
Head of R&D
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Lena Dahlén
Product Expert
Eva Marnfeldt
Technical Writer
Magda Piechota
UX-expert
Tanya Borodina
UX-expert
Evastina Pauly
UX-expert
Mikołaj Grzyb
Frontend Developer
Olga Grabek
Frontend Developer
Magda Malinowska
Backend Developer
Piotr Protas
Backend Developer
Marcin Urban
Backend Developer
Grzegorz Sawczuk
Android - iOS Developer
Tomasz Wojtkowiak
iOS Developer
Lukasz Karwowski
QA Manager
Anna Rozmus
QA Engineer
Magda Waldzinska
Junior QA
Andrzej Zawadzki
Construction Industry Expert

Er du klar til å begynne? Teamet vårt er her for å hjelpe deg.

ProduktPriserLøsningerRessurserOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved