Test Fieldly gratis i dag!

Mer enn 25.000 fornøyde brukere over hele verden

Om Fieldly

I 2014 tok vi Fieldly ut på markedet. Vi visste at mange bygg- og installasjonsbedrifter jobbet ineffektivt, og at de hadde store mangler i håndteringen av viktige dokumenter og rapporter. Mye av informasjonen ble skrevet på papir og nådde ikke de riktige personene til riktig tid. Det var på høy tid å gjøre noe med dette. Det var på tide med digital prosjektstyring for smartere byggbedrifter.

Sven Paulin, grunnlegger

Dette er Fieldly

Vi i Fieldly brenner for å skape fremtidens byggebransje. Vi tror at dette krever en rekke ulike perspektiver. Derfor består Team Fieldly av ingeniører, utviklere, markedsførere og selgere som alle deler den samme visjonen: å skape en smartere byggebransje.

Management

Anders Boman
CEO
anders@fieldly.com
Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Lars Dahlén
Head of R&D
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Valle Wantzin
VP Growth
valle@fieldly.com

Sales

Victor Battisti
Senior Account Executive
victor@fieldly.com
+46 73 535 08 55
Axel Laurin
Account Executive
axel@fieldly.com
+46 73 529 59 46
Mattias Palm
Account Executive
mattias@fieldly.com
+46 70 910 10 33
Isak Strand
Account Executive
Adam Jonasson
Sales Development Representative
David Palm
Sales Development Representative

Customer Success

Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Fredrik Walter
Customer Support
+46 42 600 56 50

Marketing

Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Eitvydas Rastutis
Marketing Manager
eitvydas@fieldly.com
Linnéa Ivarsson
Content Marketer
linnea.ivarsson@fieldly.com

Product

Lars Dahlén
Head of R&D
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Edvard Gezin
Product Designer
Lena Dahlén
Technical Writer
Eva Marnfeldt
Technical Writer
Magda Piechota
UX-expert
Mikołaj Grzyb
Frontend Developer
Olga Grabek
Frontend Developer
Magda Malinowska
Backend Developer
Piotr Protas
Backend Developer
Marcin Urban
Backend Developer
Grzegorz Sawczuk
Android - iOS Developer
Tomasz Wojtkowiak
iOS Developer
Lukasz Karwowski
QA Manager
Anna Rozmus
Junior QA
Magda Waldzińska
Junior QA
Andrzej Zawadzki
Construction Industry Expert

Er du klar til å begynne? Teamet vårt er her for å hjelpe deg.

TEST GRATIS
ProduktPriserLøsningerRessurserOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved